Training
Tijdens de training worden de volgende onderwerpen behandeld:
Module 1 - Managing and Automating Databases and Servers:
-
Planning an Automated System for Database Maintenance
-
Planning an Automated System Server Maintenance
-
Documenting Administration and Automation Information.
Module 2 - Managing SQL Server Supporting Services:
-
Managing SSIS Packages
-
Managing Replication
-
Managing Reporting Services.
Certificaat
Na afloop van deze training ontvangt u het Twice-certificaat 'Administering and Optimizing Microsoft SQL Server 2005 Databases and Servers'.
Kosten
Inschrijfgeld: € 25,-
Trainingskosten: € 415,-
Studiemateriaal: € 60,-
Certificaatkosten: € 25,-
Locatie- en arrangementskosten: Zie onderstaande toelichting
Locatie- en arrangementen
Twice regelt voor de dagopleidingen van maandag tot en met zaterdag een arrangement à € 50,- per dag. Een dagarrangement bestaat uit zaalhuur, gebruik van ICT-middelen, onbeperkt koffie, thee, frisdrank, ijswater en een lunch. Voor de avondopleidingen wordt een arrangement à € 10,- berekend. De kosten van de arrangementen worden direct aan u doorberekend.
Btw
Op alle opleidingen en trainingen is 19% btw van toepassing en voor het studiemateriaal 6%. Met uitzondering van volledige MBO niveau 2, 3 en 4 opleidingen en de volledige HBO Bacheloropleidingen. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, bestaat de mogelijkheid het volledige aanbod op deze website btw vrij gefactureerd te krijgen. In dit geval wordt een btw correctie van 10% toegepast. Dit betekent een voordeel van 7,5% op de inclusief btw prijs. De hoogte van btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
T-MOC2789-I