Opleidingstype   Klassikaal
Trainingskosten Zie kostenspecificatie
Segmenten

Windows Operating Systems

,

Microsoft Windows Operating System

T-BL1ME

Doelgroep

ICT-professionals (serverbeheerders) die MCSA Windows Server 2003 zijn, willen doorgroeien naar een functie als infrastructuurontwerper of network engineer in een Windows Server-omgeving en zich willen kwalificeren als MCITP: Enterprise Administrator.

Voorkennis

U bent in het bezit van de certificering MCSA Windows Server 2003.

Omdat de Microsoft-boeken en -examens in het Engels zijn, is een goede beheersing van de Engelse taal van groot belang (op het niveau van eindexamen HAVO) om het lesmateriaal en de examens goed te kunnen lezen en begrijpen.

 

Doel en opzet van de training

Na het succesvol doorlopen van de bootcamp MCSA 2003 naar MCITP: Windows Server 2008 Enterprise Administrator (Upgrade) behaalt u de certificering MCITP: Enterprise Administrator van Microsoft (level 400).

 

Online leeromgeving

Twice gebruikt het meest actuele studiemateriaal. Daarnaast beschikt u over een moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft en aanvullende informatie.

Duur

8 dagen. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.

Vervolgtraining

Na het succesvol doorlopen van de bootcamp MCSA 2003 naar MCITP: Windows Server 2008 Enterprise Administrator (Upgrade) kunt u diverse certificeringen voor specialisaties behalen.

Neem voor meer informatie over onze bootcamps contact op met onze opleidingsadviseurs.

Opleidingsdata en locaties (inschrijven is mogelijk voor al deze momenten)


Startdatum Variant Dag Locatie Inschrijven Planning
18-06-2012 Dag Maandag Regio Utrecht Inschrijven Planning
13-08-2012 Dag Maandag Regio Utrecht Inschrijven Planning
08-10-2012 Dag Maandag Regio Utrecht Inschrijven Planning
03-12-2012 Dag Maandag Regio Utrecht Inschrijven Planning

Training

Tijdens de training worden de volgende onderwerpen behandeld:

 

Certificaat

Na afloop van deze training ontvangt u het Twice-certificaat 'Bootcamp MCSA 2003 naar MCITP: Enterprise Administrator (Upgrade) '.

Kosten

Inschrijfgeld: € 25,-
Trainingskosten: € 3320,-
Studiemateriaal: € 2696,-
Certificaatkosten: € 25,-
Locatie- en arrangementskosten: Zie onderstaande toelichting

Locatie- en arrangementen

Twice regelt voor de dagopleidingen van maandag tot en met zaterdag een arrangement à € 50,- per dag. Een dagarrangement bestaat uit zaalhuur, gebruik van ICT-middelen, onbeperkt koffie, thee, frisdrank, ijswater en een lunch. Voor de avondopleidingen wordt een arrangement à € 10,- berekend. De kosten van de arrangementen worden direct aan u doorberekend.

Btw

Op alle opleidingen en trainingen is 19% btw van toepassing en voor het studiemateriaal 6%. Met uitzondering van volledige MBO niveau 2, 3 en 4 opleidingen en de volledige HBO Bacheloropleidingen. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, bestaat de mogelijkheid het volledige aanbod op deze website btw vrij gefactureerd te krijgen. In dit geval wordt een btw correctie van 10% toegepast. Dit betekent een voordeel van 7,5% op de inclusief btw prijs. De hoogte van btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.

T-BL1ME

Nieuwsbrief van Twice?