Code: T-ANO410
Doelgroep
Programmeurs geïnteresseerd in Design Patterns.
Korte inhoud
Deze tweedaagse cursus is bedoeld als introductie van Design Patterns. Iedereen die voor het eerst met een nieuw framework of een nieuwe code library gaat werken, zoekt naar herkenbare punten en logische opbouw van de code. Design patterns herkennen helpt met het zich snel eigen maken en het beter begrijpen van code.
Voorkennis
o Kennis van object georiënteerd programmeren, enige kennis van UML strekt tot aanbeveling
o Kennis van C#
Invulling
Codevoorbeelden in C# en presentatiesheets zullen gebruikt worden als basis van de cursus. Groepsdiscussies zullen verder gebruikt worden om design patterns snel te kunnen herkennen en te gebruiken.
Duur
2 dagen. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Kosten
Inschrijfgeld: € 25,-
Trainingskosten: €830,-
Studiemateriaal: € 34,-
Certificaatkosten: €25,-
Locatie- en arrangementskosten: Zie onderstaande toelichting
Locatie- en arrangementen
Twice regelt voor de dagopleidingen van maandag tot en met zaterdag een arrangement à € 50 per dag. Een dagarrangement bestaat uit zaalhuur, gebruik van ICT-middelen, onbeperkt koffie, thee, frisdrank, ijswater en een lunch. De kosten van de arrangementen worden direct aan u doorberekend.
Btw
Op alle opleidingen en trainingen is 19% btw van toepassing en voor het studiemateriaal 6%. Met uitzondering van volledige MBO niveau 2, 3 en 4 opleidingen en de volledige HBO Bacheloropleidingen. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, bestaat de mogelijkheid het volledige aanbod op deze website btw vrij gefactureerd te krijgen. In dit geval wordt een btw correctie van 10% toegepast. Dit betekent een voordeel van 7,5% op de inclusief btw prijs. De hoogte van btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Code: T-ANO410